Stalowe zdrowie

Zamieszczając poprzedni wpis na blogu szykowałem się do operacji usunięcia migdałków i koniecznego okresu rekonwalescencji pooperacyjnej, wyrażając nadzieję, że ten przebiegnie bez powikłań i wkrótce wrócę do swoich obowiązków w naszym Urzędzie Gminy. Tak też się stało i od zeszłego tygodnia pełen sił i zapału znów jestem do Państwa dyspozycji.

W tym miejscu pragnę podziękować za najwyższej jakości opiekę medyczną lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Otolaryngologii Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie, dzięki której tak szybko mogłem wrócić do zdrowia. Za sprawne funkcjonowanie Urzędu Gminy w Skrzyszowie podczas mojej nieobecności dziękuję wszystkim moim współpracownikom, a szczególnie Pani Sekretarz Gminy Cecylii Andrusiewicz, która w tym czasie przejęła dodatkowo większość moich obowiązków. Bardzo dziękuję również wszystkim radnym i sołtysom za czuwanie nad sprawami mieszkańców a zwłaszcza jej przewodniczącemu Panu Marcinowi Trybie za koordynację i zaangażowanie.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a dla każdego chorego olbrzymie znaczenie mają słowa wsparcia i otuchy w trudnych dla niego chwilach. Dziękuję wszystkim, którzy w gąszczu codziennych spraw i obowiązków znaleźli chwilę aby podzielić się ze mną miłym słowem, życzyć szybkiego powrotu do zdrowia, dodać motywacji w zmaganiach z bólem i rygorem postępowania pooperacyjnego.

Przy okazji zachęcam również Państwa do traktowania spraw zdrowotnych jako priorytetowych i nie odkładania ich na półkę. W tych kwestiach powinniśmy się kierować zasadą, co masz zrobić dzisiaj nie odwlekaj tego i zrób to natychmiast. Mam nadzieję, że okres nawracających infekcji gardła mam już za sobą i od tej pory bez przerw na ich leczenie będę mógł wypełniać, najlepiej jak potrafię, swoje obowiązki na stanowisku Wójta Giny Skrzyszów.

 

 

 

» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Nazwa
Tytuł
Komentarz
 Pozostało znaków
» 1 Komentarz
1"Zdrowie i działanie"
z sobota, 06 kwiecień 2019 13:06przez Ryszard Flaga
Hej Panie Wójcie życzę szybkiego powrotu do zdrowia no tak to bywa w życiu; mój dziadek miał podobne powiedzenie ; co masz zjeść dziś zjedz jutro a co masz zrobić jutro zrób dziś.to tyle .. Mam nadzieje iż Nauczyciele w szkole w Skrzyszowie nie podejmą strajku tym samym nie popierając zwariowaną opozycje. Gdy byli przy władzy nic w tym kierunku nie robiła aby poprawić byt Nauczycieli Pan jako włodarz wraz z radą zajmiecie logiczne stanowisko. dziękuje Pozdrawiam