aktualności

 18.10.2010

Mieszkańcy opowiadają o swoich kłopotach
Krótki czas pracy poczty, kłopoty z wylewającym Wątokiem to m.in. sprawy o których kandydatowi na wójta gminy Skrzyszów Marcinowi Kwiorowi, opowiadali mieszkańcy Szynwałdu. - Z wielką uwagę wysłuchałem o ich kłopotach i bolączkach z jakimi się borykają. Wiem, że nie wszystkiemu można od razu zaradzić. Zdaję sobie sprawę, że krótki czas pracy poczty, dla wielu z nich jest uciążliwy – mówi Marcin Kiwior.
Mieszkańcy poruszali również sprawę przepływającego Wątoku. – Każdy wie jaki potrafi być groźny. Sprawy związane z jego uregulowanie są w moim programie wyborczym – dodaje kandydat na wójta.
Dla mieszkańców Szynwałdu ważna jest kwestia zagospodarowania budynku starego ośrodka zdrowia. – Takie głosy i spostrzeżenia są dla mnie niezwykle ważne. To właśnie ludzie mają decydować o sprawach związanych z ich najbliższym otoczeniem – podsumowuje Marcin Kiwior.

 
17.10.2010

Dziś odbyło się spotkanie w Domu Strażaka w Ładnej organizowane przez KWW Razem w przyszłość. Gośćmi byli poseł na sejm Andrzej Sztorc, wicemarszałek Roman Ciepiela oraz kandydat na wójta w gminie Skrzyszów Marcin Kiwior

 

10.10.2010

W niedzielę 17 października 2010 o godzinie 11.15 w Domu Strażaka w Ładnej odbędzie się spotkanie z Marszłkiem , Starostą oraz kandydatem na wójta Gminy Skrzyszów i kandydatami na radnych.

 
 

05.10.2010

W najbliższą niedzielę tj. 10 października 2010 o godzinie 10.00 w Domu Parafialnym w Łękawicy odbędzie się spotkanie z Marszałkiem, Starostą oraz z kandydatem na wójta Gminy Skrzyszów i kandydatami na radnych.  
 
29.09.2010

Z dniem 30 września 2010 zostanie rozesłany list do każdego mieszkańca Gminy Skrzyszów.